درباره ما

تشک رویال با بیش از 40سال سابقه تولیدی بی نظیر از نظر کیفیت ، زیبایی ، توام با راحتی را به ایرانیان هدیه نموده است.

تشک رویال پابه پای تکنولوژی روز دنیا ، شاید جلوتر از آن تمام هم و سعی خود را نموده که تشک رویال را با آرم اسب و با مدیریت فریدون میرسلطانی، به شما هدیه نماید، پس توازن و راحتی و آرامش و خوابی راحت، هدیه کارخانه ما به شما می باشد.

از آنجایی که تشک رویال غیر از خیابان ولی عصر بالاتر از سه راه عباس آباد، ایستگاه پله اول پلاک  2166 (978 قدیم)و 2164 با تلفن های 88711198 و 88712083،88712258، و تلفکس 88553421         می باشد و ایرانیان محترم توجه بسیار زیاد شما را به این نکته جلب می نماید که تشک رویال هیچگونه نمایندگی در هیچ نقطه ای در ایران نداشته و نخواهد داشت بنابراین استدعا می نماید با دقت مواظب آدم های سودجو و کلاهبردار که از نام تشک های ما سواستفاده نموده و اجناس تقلبی را به شما ارائه می نمایند، باشید.

در ضمن به اطلاع می رساند تشک های رویال بدون پیشوند و پسوند می باشد و صرفا توسط رویال در پنج مدل طبی، سوپرطبی، سوپرخواب یک طبقه، سوپرخواب دوطبقه و دوطرفه تولید می شود و لاغیر .

هر یک از محصولات تشک رویال دارای زیپ برای شستشو و دیدن مشتری و آشنایی کامل با کم و کیف جنس خریداری کرده، بوده و دارای چهارسال گارانتی تعویض می باشد. لازم است مصرف کنندگان بدانند گارانتی صرفا یک کارت یا برچسب بر روی محصول نمی باشد بلکه مجموعه ای از تجهیزات و ادوات اصلی و با کیفیت است که ما تمام سعی خود را می نماییم که کار خود را در نهایت دقت برای آسایش و آرامش شما بکار گیریم، باشد که بتوانیم در راهی که حدود چهل سال است پیموده ایم موفق گردیم و خداوند قدری انصاف به آنهایی که با کلاهبرداری از اسم و مارک ما سوء استفاده می نمایند عطا فرماید.

Top

با وارد کردن شماره همراه دوستان خود، سایت ما را به اشتراک بگذارید.

شماره همراه گیرنده نامعتبر می باشد